Ważne ogłoszenie

Dziękujemy Rodzicom uczniów za upieczenie ciast na kiermasze,  które odbyły się w listopadzie 2019 r. i w lutym 2020 r.  Zebraliśmy ogółem kwotę 1975,00 zł., która zostanie przeznaczona na doposażenie placu zabaw. Dziękujemy także wszystkim, którzy zakupili ciasta. 
Dyrektor Szkoły i Przewodniczący Rady Rodziców
______________________________________________________
 
Dnia 28.02.2020 r. (piątek) odwozy wszystkich uczniów po zajęciach o godz. 12:45 (nie będzie II kursu). 
______________________________________________________

W zakładce do pobrania znajdują się wnioski zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego i szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021

 
Dnia 26.04.2017 r. odbył się  MDK w Zgorzelcu Powiatowy Konkurs Recytatorski kl. 0-III szkół podstawowych. Najlepsi recytatorzy z całego powiatu rywalizowali w dwóch kategoriach: kl. 0-I i II-III. Naszą gminę i szkołę reprezentowała  Michalina Stawiarska z klasy I SP. Mimo ogromnej konkurencji (38 uczniów startujących) uczennica zajęła III miejsce. 
Gratulacje!
Bożena Pietluch
alt
 
                                                                                                           alt