Ważne ogłoszenie

 W zakładce do pobrania  znajduje się wykaz zajęć w ramach projektu ,,Cyfrowo kompetentni” realizowanew Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie.

-----------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły dnia 19.11.2019 r. (wtorek) na Dzień Otwarty. 
O godz. 15:30 prelekcja psychologa ds. uzależnień na temat uzależnień behawioralnych - fonoholizmu. Fonoholizm to inaczej uzależnienie od telefonu komórkowego. Jest to zjawisko nowe, ale opiera się na mechanizmie analogicznym, który występuje w przypadku uzależnienia od narkotyków, papierosów czy alkoholu. Objawia się nadmiernym przywiązywaniem uwagi do telefonu komórkowego oraz nadużywaniem go w różnych codziennych sytuacjach.
Około godz. 16:15 zebrania rodziców w klasach
Do godz. 18:00 spotkania indywidualne z nauczycielami. 
 
W tym dniu Rada Rodziców organizuje kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na doposażenie placu zabaw. 
 
Dnia 26.04.2017 r. odbył się  MDK w Zgorzelcu Powiatowy Konkurs Recytatorski kl. 0-III szkół podstawowych. Najlepsi recytatorzy z całego powiatu rywalizowali w dwóch kategoriach: kl. 0-I i II-III. Naszą gminę i szkołę reprezentowała  Michalina Stawiarska z klasy I SP. Mimo ogromnej konkurencji (38 uczniów startujących) uczennica zajęła III miejsce. 
Gratulacje!
Bożena Pietluch
alt
 
                                                                                                           alt