Ważne ogłoszenie

Informacja o feriach zimowych 2020 
 
 
W II tygodniu ferii zimowych tj. od 17.02.2020 r. do 21.02.2020 r. organizowane są zajęcia w SP w Działoszynie dla uczniów kl. I-VIII  w godzinach od 10:00 do 14:00. Karty do pobrania w sekretariacie szkoły. Zapewniony będzie transport. 
 
Wypełnione karty należy złożyć do dnia 31.01.2020 r. do godz. 13:00  
w sekretariacie szkoły.
 
Liczba miejsc ograniczona!
 
_______________________________________________
Od 1 stycznia 2020 r. cena obiadu wyniesie 5 zł od ucznia.
       Już po raz czwarty, 11 maja 2017 r. w  naszej szkole odbył się Konkurs „Sudoku”. Celem konkursu było popularyzowanie łamigłówek logicznych wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia przez zabawę, przewidywanie, dostrzeganie związków pomiędzy poszczególnymi etapami rozumowania. 
Jak zwykle konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W zmaganiach wzięło udział 29 uczniów (15 ze szkół podstawowych i 14 z gimnazjów).
Wyniki tegorocznej edycji konkursu: 
- kategoria – Szkoły Podstawowe:
             Mistrzem „Sudoku”  została  Joanna Kruk ( SP nr 3 w Bogatyni)
             Wicemistrzem „Sudoku” została Aleksandra Kuchta (SP nr 1 w Bogatyni)
- kategoria – Gimnazjum:
             Mistrzem „Sudoku” została Weronika Olenkiewicz (PG w Działoszynie)
            Wicemistrzem „Sudoku” została Hanna Piotrowska ( PG nr 2 w Bogatyni)
 
     Mistrzowie i Wicemistrzowie obu kategorii otrzymali puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy, pozostali uczestnicy – dyplomy za udział. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Fundatorem nagród rzeczowych był Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” KWB Turów.
 
Organizatorami konkursu były nauczycielki matematyki
Edyta Małkiewicz i Jadwiga Proniewicz - Hasiak.
 
alt