Ważne ogłoszenie

Proszę o informację telefoniczną lub e-mailową do dnia 28.05.2020 r. do wychowawców klas I-VIII, kto z uczniów przyjdzie do szkoły w dniach 1 - 5 czerwca na konsultacje z nauczycielami. W tych dniach nie będzie autobusów szkolnych. O wyznaczonej godzinie konsultacji zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie.
Dyrektor Szkoły
___________________________
Uwaga
Ważna informacja dla uczniów i rodziców naszej szkoły. W ramach zdalnego nauczania wszystkie lekcje wraz z materiałami, adresami stron www, informacjami od nauczycieli itp. umieszczone są w specjalnie przygotowanych padletach. Będą one aktualizowane na bieżąco, przez nauczycieli naszej szkoły. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i systematyczną pracę naszych uczniów. Linki do padletów znajdują się na naszej stronie na facebook. 
Proszę o systematyczną pracę uczniów oraz wysyłanie zadań do oceny w sposób określony przez nauczycieli.
       11 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni odbył się Miejsko-Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów gimnazjum. Celem konkursu było promowanie i krzewienie kultury języka ojczystego, zwiększenie motywacji w poznawaniu i stosowaniu podstawowych zasad ortograficznych  i interpunkcyjnych , jak również wdrażanie i propagowanie dbałości o poprawność językową. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów gimnazjum: Milena Winiecka  (IIG), Ewa Materak( IIIAG) i Maksymilian Stawiarski(IIIG). 
       
Ewa Materak zdobyła III miejsce!
 
Agnieszka Mitka
 
alt