Ważne ogłoszenie

Proszę o informację telefoniczną lub e-mailową do dnia 28.05.2020 r. do wychowawców klas I-VIII, kto z uczniów przyjdzie do szkoły w dniach 1 - 5 czerwca na konsultacje z nauczycielami. W tych dniach nie będzie autobusów szkolnych. O wyznaczonej godzinie konsultacji zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie.
Dyrektor Szkoły
___________________________
Uwaga
Ważna informacja dla uczniów i rodziców naszej szkoły. W ramach zdalnego nauczania wszystkie lekcje wraz z materiałami, adresami stron www, informacjami od nauczycieli itp. umieszczone są w specjalnie przygotowanych padletach. Będą one aktualizowane na bieżąco, przez nauczycieli naszej szkoły. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i systematyczną pracę naszych uczniów. Linki do padletów znajdują się na naszej stronie na facebook. 
Proszę o systematyczną pracę uczniów oraz wysyłanie zadań do oceny w sposób określony przez nauczycieli.
Dnia 3 marca 2020 r. w Jeleniej Górze odbył się półfinał XVI Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa „Uczę się bezpiecznie żyć”. Szkołę w Działoszynie reprezentowało 7 uczennic z klas III, IV i VII. 
II miejsce w kategorii klas IV – VI zajęła drużyna w składzie Michalina Stawiarska, Maja Szcześniak i Wiktoria Chmielowska. 
III miejsce w kategorii klas VII-VIII zajęła Klaudia Tymczyna. 
Uczennice z klasy IV i VII zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego konkursu, który odbędzie się 7 kwietnia 2020 r. we Wrocławiu. 
V miejsce w konkursie zajęły uczennice z klasy III: Wiktoria Siemiernik, Milena Siemiernik, Zuzanna Kolaga.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Agnieszka Olech, pedagog szkolny. 
 
Gratulujemy i życzymy powodzenia we Wrocławiu !
 
alt alt