Ważne ogłoszenie

Zmiany w harmonogramie dowożenia. Aktualny harmonogram jest do pobrania w zakładce do pobrania.

_____________________________________________________________________

Zajęcia w ramach projektu ,,Cyfrowo kompetentni” realizowane

w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie

 

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

od…do…

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl. 2-3

Kamila

Stachura-Wawrzyn

środa

12.45-13.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl.4-5

Danuta Kołodko

czwartek

12.45-13.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl.6-8

Edyta Małkiewicz

wtorek

12.45-13.30

Koło matematyczne

,,W służbie królowej nauk”

koło dla klas 1-3

Jolanta Taranek

piątek

11.45-12.30

Koło matematyczne dla klas 4-5

Danuta Kołodko

środa

12.45-13.30

Koło matematyczne

,,Matematyka dodaj do ulubionych”

dla klas 6-8

Edyta Małkiewicz

czwartek

13.40-14.25

Koło dziennikarskie dla klas 4-8

,,W multimedialnym świecie”

Agnieszka Drewniacka

Czwartek- co drugi tydzień

12.45-14.15

Koło chemiczne

e –Fe- ktowna chemia

Edyta Małkiewicz

wtorek

14.35-15.20

Koło fizyczne ,,W poszukiwaniu Einsteina” dla klas 7-8

Zofia Sochacka

czwartek

14.35-15.20

Koło przyrodnicze dla klas 1-3

Jolanta Taranek

wtorek

12.45-13.30

Koło przyrodnicze dla klas 4-6

Remigiusz Pluciński

poniedziałek

12.45-14.15

 Koło plastyczne dla klas 1-3 ,,Geometryczna sztuka”

Kamila Stachura- Wawrzyn

czwartek

12.45-13.30

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 1-3

Katarzyna Solecka

poniedziałek

12.45-13.30

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 4-5

Katarzyna Solecka

czwartek

13.40-15.10

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 6-8

Katarzyna Solecka

poniedziałek

13.40-15.10

 

Drukuj

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 KLASA „O”

* Julia Troc
* Aleksandra Ilnicka 
* Miłosz Malcer
 

KLASA I 

* Oliwer Domka
* Maksymilian Górka
* Kacper Połoczański 
* Maciej Zalewski
* Błażej Wąsiura 
 
KLASA II   
 
* Zuzanna Kolaga 
* Milena Siemiernik
* Wiktoria Siemiernik
* Aleksander Szatkowski
* Szymon Jałowczyk
 
KLASA III
 
* Michalina Stawiarska 
* Maja Szcześniak 
* Hanna Sochacka
* Wiktoria Chmielowska
 
 
KLASA IV 
 
* Aleksandra Boryczewska  5,09
* Wiktoria Jaworska        5,09
* Jakub Wasiucionek       5,0
* Szymon Malcer            5,0
* Szymon Horbanowicz    4,90
* Miłosz Janiszek            4,81
 
  
 
KLASA V  
 
* Emilia Olejarz            4,42
* Agnieszka Łaźniewska 4,33
* Aleksander Makulski    4,33
* Bartosz Dzieńkowski    4,27
* Daria Dudkowska 4,08
* Klaudia Grudzińska      4,0
* Emilia Kaszycka 4,0
 
KLASA VI 
     
*Klaudia Tymczyna     5,63
* Aleksandra Materak 5,27
* Amelia Sobala 5,27
* Wiktoria Kolaga     4,81
* Angelika Bogusiewicz 4,63
* Aleksandra Rozmus 4,63
* Raul Żuk                4,4
 
KLASA  VII
 
* Gabriela Olejarz 5,57
* Martyna Janiszek 5,29
* Dominika Jurczyńska 4,64
* Wiktoria Gwiazda 4,5
* Karolina Włosek 4,5
* Nikola Krauze 4,36
* Maja Sochacka 4,29
* Zuzanna Urbaniak 4,0
KLASA VIII
 
* Maciej Szemiel            4,69
* Aleksandra Pawelska    4,53
* Kamil Samelski            4,57
* Kordian Krauze           4,0
 
KLASA III  Gim
 
* Joanna Połaczańska    5,43
* Olga Bachir    5,13
* Aleksandra Formantowicz 5,0
* Katarzyna Ludwik         4,8
* Milena Winiecka      4,73