Ważne ogłoszenie

Są do odbioru  wyniki badań przesiewowych słuchu. Badania przeprowadzone były wśród uczniów klas I-III SP w Działoszynie dnia 12 czerwca 2019 r. w ramach projektu „Po pierwsze zdrowie w Bogatyni”. Rodzice dzieci, które brały udział w badaniu proszeni są do odbioru wyników w sekretariacie szkoły.
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
 I ZAWODACH MIĘDZYSZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM  2017/2018
 
KONKURSY
SZKOŁA PODSTAWOWA
 
* Martyna Janiszek 
II miejsce w XII Powiatowym konkursie Matematycznym kl. VI, 
* Miłosz Janiszek
VI miejsce w Rejonowym Konkursie Krajoznawczo-Przyrodniczym „Bądźmy Przyjaciółmi  Przyrody” LOP, 
IX miejsce w Regionalnym Konkursie Krajoznawczo-Przyrodniczym „Bądźmy Przyjaciółmi  przyrody” LOP,
* Martyna Janiszek, Gabriela Olejarz, Karolina Włosek
III miejsce drużynowo w XII  Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. VI, 
* Aleksandra Materak
IV miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym   kl. V
* Aleksandra Materak, Angelika Bogusiewicz, Klaudia Tymczyna
IV miejsce drużynowo w  Powiatowym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym kl. V
* Angelika Bogusiewicz
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie „Sudoku”
* Gabriela Olejarz
Finał Powiatowy III Dolnośląskiego Konkursu Języka  Angielskiego zDolny Ślązaczek
*Gabriela Olejarz, Nikola Krauze, Karolina Włosek, Aleksandra Materak, Amelia Sobala, Dominika Jurczyńska
I miejsce drużynowo gminnych eliminacjach XIII Festiwalu Małych Form          Artystycznych w Języku Angielskim,
* Klaudia Tymczyna
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Ortograficznym,
* Amelia Sobala
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. V,
 III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Pieśni  Patriotycznej,
* Sylwia Gwiazda
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. IV
* Dominika Jurczyńska
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. VI
* Michalina Stawiarska, Maja Szcześniak, Hanna Sochacka
III miejsce drużynowo w Miejsko-Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
* Amelia Sobala, Klaudia Tymczyna, Aleksandra Materak
III miejsce drużynowo w  Miejsko- Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
III miejsce Regionalnym  Konkursie  „Uczę się bezpiecznie żyć”
XI miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
* Michalina Stawiarska, Maja Szcześniak, Natalia Bogusiewicz 
III miejsce w Regionalnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
* Karolina Włosek
III miejsce w Konkursie Wiedzy  „Bogatynia dawniej i dziś”
* Chór szkolny
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej
* Aleksandra Boryczewska 
II miejsce w Rejonowym Konkursie Krajoznawczo-Przyrodniczym     „Bądźmy Przyjaciółmi  Przyrody” LOP,
XVI miejsce w Regionalnym Konkursie Krajoznawczo-  Przyrodniczym „Bądźmy Przyjaciółmi  przyrody” LOP,
* Szymon Malcer
VII miejsce w Regionalnym Konkursie Krajoznawczo-Przyrodniczym 
„Bądźmy Przyjaciółmi  przyrody” LOP,
XIX miejsce w Regionalnym Konkursie Krajoznawczo-Przyrodniczym  
      „Bądźmy Przyjaciółmi  przyrody” LOP,
* Klasa III
I miejsce w Miejsko-Gminnych Potyczkach matematycznych kl. III 
 
 
 
GIMNAZJUM
* Krzysztof Olenkiewicz
Finał Powiatowy  XI Konkursu z Języka Angielskiego zDolny Ślązak               Gimnazjalista
* Joanna Połaczańska
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego                         TOWARDS THE USA’,
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
* Oliwia Lulkiewicz 
Laureatka Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego w kategorii                   Poezja Śpiewana
* Olga Bachir
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
* Ewa Materak 
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Ortograficznym 
 
 
 
 
ZAWODY SPORTOWE MIĘDZYSZKOLNE
 
SZKOŁA PODSTAWOWA
* I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców,
* II miejsce na szczeblu gminnym w Koszykówce Chłopców,
* III miejsce w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Mistrzostwa Miasta i Gminy, 
* IV miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców na szczeblu gminnym
 
 
 
GIMNAZJUM
* I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców, 
* II miejsce w Półfinale Powiatowym w Piłce Ręcznej Dziewcząt,
* II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców,
* II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy w Piłce Nożnej Chłopców,