Ważne ogłoszenie

Dziękujemy Rodzicom uczniów za upieczenie ciast na kiermasze,  które odbyły się w listopadzie 2019 r. i w lutym 2020 r.  Zebraliśmy ogółem kwotę 1975,00 zł., która zostanie przeznaczona na doposażenie placu zabaw. Dziękujemy także wszystkim, którzy zakupili ciasta. 
Dyrektor Szkoły i Przewodniczący Rady Rodziców
 
___________________________________________________________________________________
Ferie Zimowe 2020
Już od 10.02.2020 r. rozpoczynają się ferie zimowe, które zakończą się 21.02.2020 r. 
W dniach od 17.02.2020 r. do 21.02.2020 r. w godz. od 10:00 do 14:00 zorganizowane będą w naszej szkole zajęcia dla uczniów, którzy złożyli karty zapisu. Przewidziane są także wyjazdy do kina, na bal karnawałowy oraz  kręgle. Organizatorem zajęć jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.  
Dowozy uczniów do szkoły w czasie ferii tj. 17-21.02.2020r.:
Lutogniewice godz. 9:20
Krzewina godz. 9:25
Bratków           godz. 9:30
Wyszków godz. 9:45
 
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
 I ZAWODACH MIĘDZYSZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM  2018/2019
 
KONKURSY
SZKOŁA PODSTAWOWA
 
* Gabriela Olejarz
I miejsce w II Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. VII,
 IV miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
* Martyna Janiszek 
V miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
*Gabriela Olejarz, Martyna Janiszek, Karolina Włosek
  I miejsce drużynowo w II   Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. VII                                                                                                 
* Amelia Sobala
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim   kl. IV-VI,
II miejsce w Otwartym Konkursie Piosenki Polskiej lat 80` i 90`                         „Głosowanie”, kategoria soliści       
                              
* Sylwia Gwiazda
I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim  „Leopold Staff – piewca codzienności” 
 
* Dominika Jurczyńska
III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Leopold Staff – piewca codzienności” 
 
* Michalina Stawiarska, Maja Szcześniak, Błażej Wójcik
I miejsce drużynowo  w Miejsko-Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
III miejsce drużynowo w Regionalnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
 I miejsce  drużynowo w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Amelia Sobala, Klaudia Tymczyna, Aleksandra Materak 
II miejsce drużynowo w  Miejsko- Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
 II miejsce drużynowo w Regionalnym  Konkursie  „Uczę się bezpiecznie żyć”
VI miejsce drużynowo w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Michalina Stawiarska
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. I-III
                                      
* Chór szkolny
I miejsce w Otwartym Konkursie Piosenki Polskiej lat 80` i 90`                           „Głosowanie”, kategoria zespoły
 
 
GIMNAZJUM
* Joanna Połaczańska
I miejsce w Gminnym Konkursie  Języka Angielskiego „Bliżej Australii i Nowej Zelandii”
 
* Olga Bachir
I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Katarzyna Ludwik
III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
 
ZAWODY SPORTOWE MIĘDZYSZKOLNE
 
SZKOŁA PODSTAWOWA
* Daria Stawiarska
II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Bogatynia w Lekkiej Atletyce 
 w rzucie piłką palantową
 
 
GIMNAZJUM
* Drużyna dziewcząt
I miejsce w Miejsko – Gminnych zawodach w piłce ręcznej