Ważne ogłoszenie

Zmiany w harmonogramie dowożenia. Aktualny harmonogram jest do pobrania w zakładce do pobrania.

_____________________________________________________________________

Zajęcia w ramach projektu ,,Cyfrowo kompetentni” realizowane

w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie

 

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

od…do…

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl. 2-3

Kamila

Stachura-Wawrzyn

środa

12.45-13.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl.4-5

Danuta Kołodko

czwartek

12.45-13.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki kl.6-8

Edyta Małkiewicz

wtorek

12.45-13.30

Koło matematyczne

,,W służbie królowej nauk”

koło dla klas 1-3

Jolanta Taranek

piątek

11.45-12.30

Koło matematyczne dla klas 4-5

Danuta Kołodko

środa

12.45-13.30

Koło matematyczne

,,Matematyka dodaj do ulubionych”

dla klas 6-8

Edyta Małkiewicz

czwartek

13.40-14.25

Koło dziennikarskie dla klas 4-8

,,W multimedialnym świecie”

Agnieszka Drewniacka

Czwartek- co drugi tydzień

12.45-14.15

Koło chemiczne

e –Fe- ktowna chemia

Edyta Małkiewicz

wtorek

14.35-15.20

Koło fizyczne ,,W poszukiwaniu Einsteina” dla klas 7-8

Zofia Sochacka

czwartek

14.35-15.20

Koło przyrodnicze dla klas 1-3

Jolanta Taranek

wtorek

12.45-13.30

Koło przyrodnicze dla klas 4-6

Remigiusz Pluciński

poniedziałek

12.45-14.15

 Koło plastyczne dla klas 1-3 ,,Geometryczna sztuka”

Kamila Stachura- Wawrzyn

czwartek

12.45-13.30

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 1-3

Katarzyna Solecka

poniedziałek

12.45-13.30

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 4-5

Katarzyna Solecka

czwartek

13.40-15.10

Koło informatyczne z elementami

robotyki dla klas 6-8

Katarzyna Solecka

poniedziałek

13.40-15.10

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
 I ZAWODACH MIĘDZYSZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM  2018/2019
 
KONKURSY
SZKOŁA PODSTAWOWA
 
* Gabriela Olejarz
I miejsce w II Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. VII,
 IV miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
* Martyna Janiszek 
V miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
*Gabriela Olejarz, Martyna Janiszek, Karolina Włosek
  I miejsce drużynowo w II   Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. VII                                                                                                 
* Amelia Sobala
III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim   kl. IV-VI,
II miejsce w Otwartym Konkursie Piosenki Polskiej lat 80` i 90`                         „Głosowanie”, kategoria soliści       
                              
* Sylwia Gwiazda
I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim  „Leopold Staff – piewca codzienności” 
 
* Dominika Jurczyńska
III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Leopold Staff – piewca codzienności” 
 
* Michalina Stawiarska, Maja Szcześniak, Błażej Wójcik
I miejsce drużynowo  w Miejsko-Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
III miejsce drużynowo w Regionalnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
 I miejsce  drużynowo w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Amelia Sobala, Klaudia Tymczyna, Aleksandra Materak 
II miejsce drużynowo w  Miejsko- Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”,
 II miejsce drużynowo w Regionalnym  Konkursie  „Uczę się bezpiecznie żyć”
VI miejsce drużynowo w Wojewódzkim Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Michalina Stawiarska
I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. I-III
                                      
* Chór szkolny
I miejsce w Otwartym Konkursie Piosenki Polskiej lat 80` i 90`                           „Głosowanie”, kategoria zespoły
 
 
GIMNAZJUM
* Joanna Połaczańska
I miejsce w Gminnym Konkursie  Języka Angielskiego „Bliżej Australii i Nowej Zelandii”
 
* Olga Bachir
I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”
 
* Katarzyna Ludwik
III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Biblijnej ze znajomości Pisma Święto
 
 
ZAWODY SPORTOWE MIĘDZYSZKOLNE
 
SZKOŁA PODSTAWOWA
* Daria Stawiarska
II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Bogatynia w Lekkiej Atletyce 
 w rzucie piłką palantową
 
 
GIMNAZJUM
* Drużyna dziewcząt
I miejsce w Miejsko – Gminnych zawodach w piłce ręcznej